Nově vybudovaný komplex apartmánů na Třeboňsku nabízí ubytování v 33 moderně zařízených, dvou až čtyřlůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek. Díky své ideální poloze, na západním okraji města u parku Lázní Aurora, nabízí Relax park Třeboň příjemně strávené dny plné relaxace a odpočinku. Komplex je zcela mimo dopravní provoz, až na samém konci příjezdové komunikace. Nebudou vás tu tedy obtěžovat projíždějící auta a vaše děti tu budou v bezpečí.

Areál tvoří pět samostatných budov navržených v moderním vzdušném stylu. Kolem budov jsou vybudovány chodníky a odpočinková místa s lavičkami a zelenými plochami se zahradní úpravou, doplněné ozdobnými stromy a kvetoucími pergolami. Parkování je zajištěno na parkovacích plochách kolem celého komplexu.

Apartmány Komfort

Ubytujte se v jednom z našich vysoce komfortních, prostorných a světlých apartmánů.

Máme na výběr ze sedmi typů apartmánů. V každém se nachází vybavený kuchyňský kout, terasa nebo balkon, koupelna s WC, pohodlná postel a obývací kout či pokoj. A především pohodová a klidná atmosféra. 

APARTMÁN KOMFORT REZERVUJTE ZDE.

Apartmány PREMIUM

Pohodlné apartmány jsou vybavené podle nejmodernějších trendů se vším komfortem.

Naleznete zde vše jak pro krátkodobý, tak dlouhodobý pobyt. Designové apartmány jsou plně vybavené a disponují velmi kvalitní, širokou manželskou postelí, pohovkou, fénem, pračkou, klimatizací, venkovními žaluziemi, satelitní TV ajídelním stolem.

Naleznete zde i plně vybavenou kuchyňku se sporákem, mikrovlnkou, myčkou a kávovarem Nespresso. Ke každému apartmánu náleží balkón s pohodlným posezením. Tento typ apartmánu je určen pro pobyt dvojic, které ocení komfort a moderní design.